Проєкт на мільйон: На "Хіміку" будують волейбольний майданчик з трибуною для глядачів

У Вінниці на пляжі "Хімік" будують волейбольний майданчик. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Втілюється проєкт "Центр пляжного волейболу", який став одним з переможців конкурсу "Бюджет громадських ініціатив". На будівництво майданчика виділено 1 млн грн. Автор ідеї – Євгеній Саричев.

"Уже провели земляні планувальні роботи, ущільнили ґрунт, проклали спеціальний екран з геотекстилю, декілька шарів основи з піску. Далі бригада працюватиме над встановленням волейбольних стійок та огородження. Завершити будівництво майданчика планують до кінця серпня", – розповів директор департаменту міського господарства міськради Віталій Місецький.

Розмір волейбольного майданчика 26х24 м. Він буде розділений на дві ігрові зони. Тут одночасно зможуть грати у волейбол чотири команди. Майданчик матиме й трибуну для глядачів.

Загалом у Вінницькій міській територіальній громаді цього року реалізовують 17 проєктів, які в 2020 році перемогли у конкурсі "Бюджет громадських ініціатив".