На Вінниччині розпочався місячник посиленого контролю на дорогах

Учора, 20 липня, на території Вінниччини розпочався місячник профілактичних заходів, спрямованих на підвищення безпеки учасників дорожнього руху й профілактику дорожньо-транспортних пригод. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу поліції Вінниччини.

Для зменшення кількості автопригод та тяжкості їх наслідків збільшена кількість нарядів поліції на аварійно-небезпечних ділянках доріг, дорогах державного значення, місцях масового відпочинку громадян. Посилені наряди поліції в місцях найвищої аварійності працюватимуть до 20 серпня. Особлива увага приділяється профілактиці порушень, які є причинами дорожньо-транспортних пригод. Крім того, наряди поліції орієнтовані на виявлення грубих порушень Правил дорожнього руху водіями транспортних засобів, пішоходами, велосипедистами.

Як повідомляють у пресслужбі поліції, за шість місяців 2021 року в області сталася 1621 дорожньо-транспортна пригода. У ДТП 46 людей загинули і 291 – травмувались. Найбільше дорожньо-транспортних пригод з потерпілими стаються у вівторок, найменше – у неділю.

Серед основних причин аварій правоохоронці називають перевищення швидкості, порушення правил маневрування, недотримання дистанції та керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Нагадаємо, жительку Тульчина засудили до п’яти років позбавлення волі за смертельну ДТП.