У Козятинській районній лікарні обладнають власну кисневу станцію

У Козятинській центральній районній лікарні планують відкрити власну кисневу станцію. Її вартість становитиме 2 мільйони 195 тисяч гривень. Також паралельно у медзакладі триває реконструкція діагностичного блоку та впровадження телемедицини.

Про це повідомляють у Вінницькій обласній раді

“Маємо працювати на випередження і мати незалежний доступ до кисню. Адже ми - велика громада, залізничний вузол. Чекаємо на державну субвенцію, і думаємо, що максимум через два місяці матимемо власну кисневу станцію”, — зазначила очільниця Козятинської громади Тетяна Єрмолаєва.

Також з 2020 року у Козятинській ЦРЛ розпочали будівництво діагностичного блоку, яке планують завершити у 2022 році. Його обладнають томографом, рентген-апаратом, апаратом УЗД-діагностики, а також екстреною клінічною лабораторією.

“Можливість оперативного і доступного спілкування професіоналів дозволить якісно визначати діагнози та призначати лікування. Телемедицина є пріоритетом для розвитку медичної галузі, адже прискорює шлях пацієнта до лікарні або й взагалі нівелює цю потребу. На відстані високопрофесійні лікарі зможуть надавати консультації. Час від населеного пункту до обласного центру теж грає важливу роль, і його не потрібно витрачати. Телемедицина дозволяє лікувати в умовах комунальних лікарень на місцях”, — зазначив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.