У Вінниці дозволили встановити камери автофіксації порушень ПДР. Перелік адрес розташування

Vinbazar.com

9 вересня виконавчий комітет Вінницької міської ради дозволив впровадити в роботу комплекси автоматичної фото/відеофіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Камери розмістять на чотирьох ділянках вулиць.

Про це йдеться у документі оприлюдненому Вінницькою міською радою.

"З метою належної реалізації заходів формування безпечного міського середовища на базі сучасних цифрових технологій та реалізації заходів, спрямованих на організацію безпеки дорожнього руху, зниження рівня дорожньотранспортних пригод на дорогах виконавчий комітет Вінницької міської ради вирішив впровадити в роботу «Комплекси автоматичної фото/відеофіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху "КАСКАД 3", - йдеться у документі.

Встановлять комплекси на ділянках концентрації дорожньо-транспортних пригод за адресами:

вул. Київська, 65;

вул. Київська, 126;

вул. Келецька, 30;

просп. Юності, 46.

Місця поряд з камерами мають додатково освітлити та облаштувати відповідними знаками. Коли комплекси запрацюють наразі не повідомлено. Раніше керівник патрульної поліції Вінниччини Редван Усеінов розповідав про інші перехрестя, де планують встановити комплекси.

Нагадаємо, з 3 вересня камери автофіксації швидкості увімкнули на в'їздах у Вінницю зі сторони Щіток, Стрижавки та Ксаверівки.