У Вінниці нагородили водія, який допоміг перейти дорогу пенсіонерці з вадами зору (Відео)

Сьогодні, 14 вересня, у Вінниці нагородили водія, який допоміг жінці з вадами зору перейти дорогу. Святославу Кравчуку вручили почесну подяку від міськради та грошову премію.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

“Сьогодні ми вітаємо людину, яка зробила гарний вчинок. Це історія про людяність та про те, як нам усім потрібно відмежуватися від матеріального та бути, в першу чергу, людьми. На минулому тижні у Вінниці трапився випадок, коли жінка з вадами зору не могла перейти дорогу на вулиці Пирогова. Святослав допоміг їй і показав своїм прикладом, як потрібно поводитись у таких ситуаціях. Вінницька міська рада та її виконавчий комітет висловлює щиру подяку за проявлену громадську свідомість, високі людські якості та небайдужість до життя іншої людини”, — зазначив заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Чоловік розповів, що у нього є двоє дітей і він їм також часто повторює, що завжди потрібно робити гарні справи, навіть якщо цього ніхто не помічає. Святослав прийшов на вручення подяки зі своєю дружиною Ольгою. Подружжя зауважило, що побачили опубліковане відео з камер відеоспостереження у соцмережі Facebook.

Випадок стався 6 вересня.