Вінничани просять не забирати "жовті буси" на автобусному маршруті № 32

27 підписів із 350 необхідних за один день зібрала петиція вінничанки Жанни Кієнко, з проханням повернути на автобусний маршрут № 32 "жовті буси".

У петиції вінничанка зазначила, що не проти нових муніципальних автобусів, які з 9 вересня курсують через вулицю Зодчих, втім хоче аби й маршрутки не забирали.

"Йдеться про те, щоб нам додали ще маршрутки. Автобусом дуже довго, а маршрутка маневреніша", — зазначила Жанна Кієнко.

Новий маршрут для них не зручний, — кажуть жителі мікрорайону Сабарів, яких ми зустріли вранці на зупинці.

"Не задоволена я цим автобусом. Графік не підходящий і їздить дуже довго. У вихідний взагалі добратися не реально, бо їздить раз в годину", — каже Анна Бережна.

"Я кожного ранку йду пішки до Електромережі. Мене не влаштовує те, що він їде пізно. Перший рейс о 6:47. Мені на роботу на 7 годин", — говорить Наталія Шевченко.

Водій 32-го муніципального автобуса Михайло Кушнір підтверджує, із Сабарова до Залізничного вокзалу доїжджає більше ніж за годину. Найбільші затори у мікрорайоні Поділля, через який нині курсує автобус. Пасажирів тут, додає, не дуже багато, а через затори відстає від графіку.

"Ми щоб не збитися з графіка — працюємо без перерви. І люди ображаються, що ми не на пряму їдемо ", — говорить водій Михайло Кушнір.

Ті ж містяни, які хочуть повернути на 32-ий маршрут "жовті буси" мають ще 13 днів, аби підписати петицію на сайті міськради. Аби її розглянули у мерії, вона має набрати щонайменше 350 голосів.

Очільник міського профільного департаменту Михайло Варламов, каже ситуацію прокоментує, після того як петиція набере необхідну кількість голосів.

Щодо перевізників — договір із ними укладають що три місяці. Наразі він закінчився, а через впровадження муніципального маршруту — договір із ними не продовжували. Якщо буде потреба і відповідне розпорядження, приватні перевізники готові знову вийти на маршрут.

Що відомо

8 вересня міський автопарк отримав 10 нових автобусів від турецької компанії Otocar Машини сертифіковані в Євросоюзі. Нові автобуси курсуватимуть на двох маршрутах: №32 "Сабарів – Залізничний вокзал" та №4 "Тяжилів (Лугова) – Барське шосе".