У громаді на Вінниччині відкрили «Активний парк» (ФОТО)

В Іллінецькій територіальній громаді відкрили перший на Вінниччині «Активний парк». Загалом їх має бути 63, за кількістю громад в нашій області. Саме таку мету має загальнонаціональна програма «Здорова Україна» - «Активні парки» в кожній громаді. Про це повідомляє Інформаційна Вінниччина.

Як розповів голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, що у цьому соціальному проекті передбачаються три етапи. Перший – розробити здорову школу і харчування, щоб зміцнити імунітет дітей. Друга програма стосується людей похилого віку. А останній етап – це розбудова активних парків.

В Україні планують відкрити 600 подібних парків, а на Вінниччині – 63, в кожній громаді.

«У Вінницькій області вже готові 16 активних парків. В Іллінцях ми відкрили перший, і це дуже важливий крок для зміцнення здоров’я мешканців громади», - поділився Сергій Борзов.

«Родзинкою» спортивної локації є таблички зі спеціальними QR-кодами. Відсканувавши їх, можна закачати відео і правильно виконували вправи «разом» з успішними спортсменами та відомими особистостями України. Усі комплекси вправ різної складності, тому кожен мешканець громади має можливість вибрати найоптимальніший для себе.

А в день відкриття, 14 вересня, для усіх охочих спортивну розминку проводив рекордсмен світу, Заслужений майстер спорту з пауерліфтингу, 6-разовий чемпіон Європи, 5-разовий чемпіон світу з класичного жиму Іван Чупринко. На його рахунку 14 світових рекордів та 16 рекордів Європи. Діти та дорослі мали змогу по тренуватися з професіоналом у своїй справі.

Долучились також і Сергій Борзов, народна депутатка України Ірина Борзова, заступниця голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна та вінницькі спортсмени.Ведучим заходу запросили шоумена Олександра Теренчука.

Також Ірина Борзова поділилась новиною:

«Зараз ми спільно працюємо над тим, щоб в Іллінцях відкрити ще один мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту. Дитячі і спортивні майданчики цього року будуть і в Тиврівській, Северинівській та Барській територіальних громадах», - розповіла Ірина Борзова.