Цьогоріч в рамках конкурсу "Бюджет громадських ініціатив" вінничани голосуватимуть за 48 проєктів

Як розповів "Місту над Бугом" заступник міського голови Андрій Очеретний, цьогоріч на конкурс "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади" подали 73 проєкти. З врахуванням розглянутих оцінок проєктів на голосування виноситься 48 – 32 великих та 16 малих. На території міста Вінниці: 25 великих та 11 малих, а на території старостинських округів: 7 – великих та 5 – малих. Голосування триватиме 15 днів – з 1 по 15 жовтня.

"До прикладу, це влаштування алей по вулиці Київській (майже кінцева перед Меморіалом Визволення). Також було допущено до голосування проєкти по влаштуванню велосипедної доріжки та тротуарів по вулиці Андрія Шептицького", – каже Андрій Очеретний.

Підтримати проєкти вінничани зможуть у пунктах голосування (Прозорі офіси та бібліотеки територіальної громади), а також через всеукраїнську платформу Е-Dем "Громадський бюджет-Вінниця". Охочі можуть проголосувати за чотири різні проєкти – два великих та два малих. Також для збільшення кількості жителів, які бажають взяти участь в голосуванні, департамент інформаційних технологій міської ради спільно з "Вінницякартсервіс" розробили процедуру, за допомогою якої голосувати можна за допомогою персональної картки вінничанина.

"Ми сподіваємось на активність вінничан, на те, що голосуватимуть у цьому році вперше і "Карткою вінничанина". Це дасть нам змогу популяризувати проєкти, бо на сьогодні це дуже дієвий механізм просування своєї теми через залучення громади", – додає заступник міського голови.

Нагадаємо, на реалізацію ініціатив, які отримають найбільшу підтримку під час голосування, виділять 10 мільйонів гривень – 8 млн для міста і 2 млн для приєднаних територій. На малі проєкти передбачено до 250 тисяч гривень, а на великі – від 250 тисяч до 1,1 мільйона.