Вінничани можуть скористатися новим сервісом у Прозорих офісах

Відтепер вінничанам для того, аби замовити і отримати адміністративні послуги, потрібно мати мобільний телефон і встановлений у ньому додаток «Дія». Про це повідомляє Інформаційна Вінниччина з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Вінничанам буде набагато простіше підтверджувати дійсність цифрових документів та передавати їхні копії, за згодою відвідувача, до відповідних систем Вінницької міської ради. Ці та інші функції стануть доступними завдяки тому, що Вінницькі Центри надання адміністративних послуг спільно з Міністерством цифрової трансформації України впроваджують новий сервіс.

Також шеринг документів – це нововедення, яке впроваджується у Вінницьких Прозорих офісах. Для користування даною функцією потрібно мати ID-паспорти та додаток «Дія» на телефоні. Завдяки цьому вам не треба мати паперові документи, а саме паспорта громадянина України у формі ID-картки, картки платника податків, довідки тимчасово переміщеної особи та свідоцтва про народження.

Як зазначає директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук, що наразі у Прозорих офісах можна оформити 44 онлайн-послуги. Найпопулярніші з них: реєстрація чи зняття з реєстрації місця проживання, державна реєстрація юридичних осіб та ФОП, державна реєстрація нерухомого майна, отримання різноманітних довідок, обмін посвідчень водія тощо.

Нагадаємо, у Вінниці проходив форум UkraineInvest TALKS Vinnytsia.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.