Дашівським рятувальникам передали протипожежне обладнання з Польщі (Фото)

Дашівським рятувальникам передали нове протипожежне обладнання. Сучасне спорядження полегшить роботу вогнеборців та поповнить матеріально-технічну базу.

Про це повідомляють у Вінницькій обласній раді.

Дихальні апарати на стисненому повітрі, пожежні рукави та стволи, костюми пожежника, форми для пожежників, груповий ліхтар, генератор, ранцевий вогнегасник, пожежні каски та чоботи, бензопили - все це отримала Дашівська пожежна частина №7. Подарунки передали в рамках проєкту “Підтримка органів місцевого самоврядування Вінницької області у сфері протипожежного захисту”, який впроваджується громадською організацією “Подільська агенція регіонального розвитку” спільно з Генеральним консульством Республіки Польща у Вінниці”.

“Вдруге я тут із сучасного та дуже доброго приводу. Це черговий проєкт, який реалізумо в різних куточках Вінницької області та інших регіонах України. Адже ми прекрасно розуміємо, наскільки важливими є місцеві пожежні частини, розуміємо, що ртяувальники мають якнайшвидше діставатися до місця події. Пожежа - це завжди лихо. І самі рятувальники повинні бути захищеними. Обладнання, яке ми передаємо, цьому допоможе”, — зазначив Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі.