Перевірка "Вінницяобленерго": які порушення виявила НКРЕКП

UA: Cуспільне мовлення

Національна комісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) позапланово перевірила роботу АТ "Вінницяобленерго", оскільки отримували скарги від споживачів. Про це повідомляють на офіційні сторінці.

Нацкомісія виявила, що "Вінницяобленерго":

порушувало умови приєднання електроустановок 5 споживачів до електричних мереж, зокрема, суттєво перевищувало терміни надання послуг з приєднання; не дотримувалось строків видачі технічних умов на приєднання, надання зауважень до проєктів договорів зі споживачами; не вірно визначало тип приєднання до електромереж; неправомірно відмовляло споживачам у наданні послуг з приєднання тощо.Підприємство оштрафували на 170 тисяч гривень та зобовʼязали "привести діяльність у відповідність до вимог законодавства", а про вжиті заходи щодо виправлень порушень повідомити Комісію та сектор НКРЕКП у Вінницькій області.

Суспільне зателефонувало в АТ "Вінницяобленерго", аби взяти коментар. Речниця Світлана Борисюк сказала: ситуацію прокоментує у середу.

Читайте також На Вінниччині патрульні обстежують стан доріг – складено 7 приписів У Вінниці 26 працівників підприємства УТОС попередили про скорочення