У Якушинцях встановили камеру автофіксації порушень ПДР

Vinbazar.com

На трасі біля Вінниці встановили ще одну камеру автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Комплекс почне працювати біля Якушинців у напрямку Хмельницького.

Про це повідомляють у Патрульній поліції України.

"Завтра запрацюють ще 23 комплекси автофіксації порушень ПДР — чотири міста та сім областей. З 13 жовтня на автомобільних дорогах міст Кременчук, Черкаси, Луцьк, Львів та Вінницької, Волинської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Чернігівської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі", - повідомив перший заступник начальника Патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Один прилад контролю “КАСКАД”розмістять на 346 км+261 автодороги М-30 напрямок спрямування місто Хмельницький. Йдеться про відрізок шляху поблизу Якушинців.

Нагадаємо, з 3 вересня подібні комплекси запрацювали в Стрижавці, Ксаверівці, Щітках та Писарівці. За місяць роботи вони встигли скласти стільки ж адміністративних протоколів на порушників, скільки всі патрульні області за 2021 рік.

Читайте також: У місті Вінниці камери автофіксації порушень ПДР запрацюють з листопада