У Тульчині триває реконструкція Палацу Потоцьких

depo.ua

У Тульчині триває реконструкція Палацу Потоцьких. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницьку обласну державну адміністрацію.

Раніше площа мала суттєві недоліки. Зокрема, було частково відсутнє або просіло гравійне покриття проїзду та пішохідних доріжок. А пересування пішоходів по території унеможливлювали вибоїни та тріщини стежок, які вели до архітектурної пам’ятки.

Проєкт з реконструкції та облаштування благоустрою території розробили ще у 2018 році, а в 2020 та 2021 роках внесли корективи. Загальна кошторисна вартість склала понад 37,9 мільйонів гривень.

Цього року на завершення робіт виділили додаткових 14,3 мільйонів гривень. Зокрема, 12,9 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку, а 1,4 мільйони гривень з обласного бюджету.

Загалом, з початку вересня на території зробили: демонтаж старої огорожі, влаштування фундаментів для нової огорожі та земляні роботи по облаштуванню благоустрою родючим ґрунтом. Також там висаджують зелені багаторічні рослини. На сьогоднішні день таких налічується близько 2,3 тисяч. Готовність реконструкції елементів благоустрою на території Палацу Потоцьких становить майже 78%.

Нагадаємо, чому Вінниччині не дали грошей на відбудову пам’яток архітектури.