Вінницький університет співпрацюватиме з ІТ-компанією із Кремнієвої долини (Фото)

Vinbazar.com

Вінницький національний технічний університет співпрацюватиме з міжнародною IT-компанією GlobalLogic. Фахівці допоможуть модернізувати навчальні програми ВНТУ.

Про це повідомляють у виші.

“Спільні активності компанії і закладу сприятимуть якісній підготовці IT-фахівців. На технічних спеціальностях ВНТУ навчається 4250 студентів. Тому співпраця університету з GlobalLogic допоможе їм краще зрозуміти специфіку професії та отримати навички, необхідні для роботи з комерційними ІТ-проєктами. Також партнерство сприятиме розвитку екосистеми індивідуального розвитку майбутніх технічних спеціалістів”, - йдеться у повідомленні.

Подібна співпраця допоможе позитивно вплинути на кількісний та якісний показник залученості фахівців-початківців в IT-сферу. Робота передбачає модернізацію навчальних програм у ВНТУ, завдяки чому студенти зможуть отримати актуальні практичні навички.

Довідка:

Співпраця університету з ІТ-компанією здійснюється в рамках ініціативи GlobalLogic Education. До неї долучилися 22 виші із семи міст України.

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині в США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Вони діляться глибокою експертизою з клієнтами у сферах комунікацій, автопрому, фінансових послуг, охорони здоров’я, технологій, медіа та розваг, а також промисловості й напівпровідників.