"Не забуваємо, що в нас війна": вінницькі активісти передали військовим на Сході квадрокоптер

Місто над Бугом

За зібрані під час фестивалю польової кухні памʼяті Тараса Сича військовим придбали і передали на Схід квадрокоптер MAVIC 2 ZOOM. Про це Місту над Бугом розповіла голова правління Фонду громади "Подільська громада" Олена Данілова. За її словами, на фестивалі зібрали понад сорок тисяч гривень, за які спільно із ГО "Мольфар" придбали безпілотник.

"Ще у червні цього року був організований щорічний Фестиваль польової кухні пам'яті Тараса Сича. Його організаторами були і Міський палац мистецтв "Зоря", і "Подільська громада", і дуже багато військових частин підключились. Ми зібрали більшше 45 тисяч гривень. Також перед цим проводили День молоді, і нам теж передали до 5 тисяч гривень. І ми отримали з 59-ої розвідувальної роти запит, що їм потрібен квадрокоптер, який ми придбали і передали спільно з ГО "Мольфар". І отримали дуже приємне відео подяки вінничанам, вінничанкам за те, що не забуваємо, що в нас війна, що є відчуття того, що не залишили наодинці", – розповіла Олена Данилова.

Захисники ж записали відео з вдячністю небайдужим вінничанам. На безпілотний літальний апарат витратили близько 42 тисяч гривень. Решту грошей використають на облаштування памʼятника Тарасу Сичу.