На Вінниччині перевіряють харчоблоки у закладах освіти

depo.ua

На Вінниччині почали проводити раптові перевірки харчоблоків у закладах освіти. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України.

У закладах освіти Вінниччини перевіряють працівників харчоблоків на наявність золотистого стафілококу. Причиною цього став спалах інфекції, який стався у двох українських школах.

Цього року спалахи інфекції сталися у закладах освіти Хмельницького та на Сумщині. Їх спричинили працівники, які готували їжу в школах та були носіями золотистого стафілококу. Відтак, 7 жовтня головний санітарний лікар України Ігор Кузін підписав постанову про проведення позачергових обстежень працівників кухонь в закладах, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, а також будинках-інтернатах.

"Моніторингові візити пройдуть по всій країні. Спеціалісти планують з'ясувати чи медичні огляди, які мають проходити працівники харчоблоків, відбуваються насправді чи їх виписують лише формально. За підсумками обстеження, ті співробітники, які виявляться носіями бактерії, будуть відсторонені від роботи допоки вони не пройдуть повне лікування", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у школах Вінницької громади канікули розпочнуться раніше звичного терміну.