На Вінниччині відкрили новий елеватор потужністю 40 тисяч тонн (Фото)

Vinbazar.com

12 жовтня у місті Бар відкрили новий маршрутний елеватор ТОВ «Летичів Агро». Збудували зерносховище на території колишнього цукрового заводу. Потужність 40 тисяч тонн, а вартість інвестиційного проекту склала 324,8 мільйонів гривень.

Про це повідомляють у Вінницькій обласній державній адміністрації.

На елеваторі встановлені 2 вагові вітчизняного виробництва, 8 ємностей по 5 тис. тонн (AGI, Італія), рейковий пробовідбірник Rakoraf (Німеччина), укомплектована лабораторія (включаючи експрес-аналізатор і рефрактометр). Продуктивність приймання продукції – 175 тонн/год на кожен перекид, 2 сушки LAW (Франція) продуктивністю 37,5 тонн/год при зніманні 10% вологи, 4 хопера вологого зерна 1000 м.куб./кожен ( KMZ). Потужність відвантаження – 250 тонн/год, з можливістю авто та з/д завантаження на потужностях партнерів (власна з/д лінія реконструюється).

Підприємство надасть можливість створити 50 нових робочих місць.

Вінниччина є лідером сільського господарства в Україні. Її питома вага від 9-12% від загального обсягу продукції, яка випускається в країні. Область в лідерах по вирощуванню птиці, великої рогатої худоби, друга з виробництва молока та молочної продукції.