Вінницькі нацгвардійці влаштували акцію військових оркестрів

UA: Cуспільне мовлення

До дня захисника України вінницькі нацгвардійці влаштували біля Будинку Офіцерів акцію військових оркестрів. Участь у ньому взяли 7 колективів. Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

Організував акцію обласне управління культури і мистецтв. В такий спосіб, каже його очільниця Ольга Дернова — вирішили привітали усіх захисників і захисниць України зі святом.

"Це свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке об'єднує всіх захисників України, прийдешніх, минулих поколінь. Воно спонукає до того щоб об'єднуватися на захист наших національних інтересів щодо охорони та оборони нашої Незалежності", — розповів Сергій Соколовський, начальник Могилів-Подільського прикордонного загону.

"Завди потрібно згадувати та відзначати це свято, тому що це свято захисників України, які нас боронять", — зазначив Володимир Бевзюк, колишній осавул у Вінницькій області.

Що відомо День захисника України почали відзначати з 2014-го року. Відповідний указ підписав 5-й президент Петро Порошенко. Цим указом було скасовано 23-тє лютого — День захисника Вітчизни. Також 14 жовтня відзначають День Українського козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці.