Частину вулиць Вінниці перекриють у зв'язку з проведенням напівмарафону

iVin

У 2021 році 11 міст України приймають напівмарафон від ініціативи «New Run» спільно з Новою поштою. Учасники можуть позмагатися на дистанціях 21 км, 10 км та 5 км. Безкоштовно можна також пробігти 1 км і дитячі дистанції на 500 м і 100 м, повідомляє Інформаційна Вінниччина з посиланням на сайт Вінницької міської ради.

Загальний призовий фонд забігу становить 50 тисяч гривень, тому переможці отримають цінні призи від партнерів та грошові сертифікати, а усі учасники та учасниці — медалі і подарунки. Загалом очікують, що цього року у забігу візьмуть участь приблизно 1300-1400 людей, половина від цієї кількості вже зареєструвались.

Організатори наполягають, що взяти участь зможуть тільки зареєстровані учасники, що необхідні для їх ідентифікації, а також відповідності усім карантинним вимогам.

Проведення напівмарафону вимагає обмеження руху на певних вулицях. Зокрема:

- з 8:00 до 12:00, буде перекрито рух транспорту на 4-х вулицях: Хмельницькому шосе (від перехрестя з вул. Пирогова до просп. Юності), просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика), вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів), просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької);

- з 12:00 до 13:30, залишаться тимчасово перекритими для транспорту вулиці: просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика), вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів) та просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької). Також перекриють рух на іншій ділянці Хмельницького шосе - від перехрестя з вул. 600-річчя до просп. Юності.

- з 13:30 до 15:00 залишиться тимчасово перекритим просп. Космонавтів (від перехрестя з вул. Василя Порика до Хмельницького шосе) – для проведення забігів на дистанцію 1 км та дитячих забігів на 500 м і 100 м.

«Рух приватного автотранспорту та маршрутних таксі на час проведення забігів буде організовано в об’їзд по вулицях Театральній, Соборній, Пирогова, Келецькій, Воїнів-інтернаціоналістів. Рух муніципальних автобусів №4, 16, 21 буде організовано в об’їзд по вулицях Пирогова, Келецькій, Воїнів-інтернаціоналістів», — вказано на сайті міськради.

Трамваї курсуватимуть Хмельницьким шосе у звичному режимі.

Нагадаємо, на Вінниччині відкрився сьомий «Активний парк».

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

Фото з сайту міськради