Підліток з Козятина вражає математичними здібностями. Хлопець прошой до телешоу «Україна має талант» (Відео)

Vinbazar.com

Підліток з Козятина Антон Васалатій взяв участь у телешоу “Україна має талант”, де вразив суддів математичними здібностями. Хлопець за лічені секунди дав відповідь на складні приклади і рівняння, завдяки чому отрима чотири “Так” і пройшов до проєкту.

Про це йдеться у сюжеті телепроєкту “Україна має талант”.

20 листопада вийшов п’ятий випуск телешоу “Україна має талант”, у якому 15-річний хлопець вразив зіркових суддів. Після виступу вони також задали жителю Вінниччини по одному прикладу, на що він швидко дав відповідь.

“Я беру участь в різнопланових олімпіадах і математичних конкурсах. Три рази представляв Вінницьку область на Чемпіонаті України з основ рахунку. Це набір тренажерів для усного рахунку, де комп’ютер генерує приклади. На екрані є цифри від нуля до дев’яти, де ви просто “клацаєте” мишкою і вводите відповідь”, — розповів Антон Васалатій.

За словами підлітка, він прийшов на телепроєкт, щоб популяризувати математику, як науку. В майбутньому хлопець мріє стати науковцем, щоб принести користь Україні.

“Він виборював призові місця починаючи з першої олімпіади. І на рік йому дали стипендію. Щомісяця з цієї стипендії - 500 гривень, він витрачає на навчання. Коли я намагалася порахувати в програмі математичний рахунок, то пройшла один елементарний рівень. Можливо, раніше я не казала ніколи, що він унікальний. Адже змалечку Антон він був допитливим, дивився багато книжок та цікавився енциклопедіями”, — розповіла мати хлопця.

Коли юнак вийшов на сцену, то зазначив, що рахуватиме усно. На моніторі набирали випадкові приклади, на які він давав точну відповідь протягом кількох секунд. У процесі підліток ще й складав кубик-рубик.

“Математика мені подобається тим, що це не просто наука, яка існує лише на папері. Математика - це все, що оточує нас, починаючи від єгипетських пірамід, закінчуючи квіткою. В квітці кількість пелюсток рівна сумі кількості пелюсток в попередніх рядах. І пояснити це доволі важко. Люблю навчатись і пізнавати щось нове”, — додав 15-річний хлопець.