Цього року у Вінниці відремонтували понад 22 тисячі квадратних метрів тротураів

depo.ua

Протягом 2021 року у Вінницькій громаді провели капітальний ремонт більше 22 тисяч квадратних метрів тротуарів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницьку міську раду.

Тротуари відремонтували на Сабарівському шосе, а також на вулицях Гальчевського, Данила Нечая та Тимофіївській. Поточний же ремонт провели на вулицях Сергія Зулінського та Ширшова.

У Вінницькій міській громаді капітальні роботи проводять комплексно. Наприклад, на Сабарівському шосе зробили понад 1,5 км. дороги з тротуарами, велодоріжками, зручними зупинками та відеонаглядом.

"Наприкінці літа завершили капітальний ремонт вулиці Гальчевського, що на Старому місті. У рамках проєкту не лише заасфальтували проїжджу частину, а й облаштували тротуари та велодоріжки. Загальна протяжність ділянки становить близько 750 метрів - від вулиць Московської до Якова Шепеля. Площа виконаних робіт сягає близько 11 тисяч квадратних метрів", - розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Семенюк.

Нині на завершальному етапі капремонт головної магістралі Старого міста - вулиці Данила Нечая. Це два кілометри оновленої дороги з тротуарами та велодоріжками. Крім того, цього року відремонтували тротуари поблизу будинку №138-Б на вулиці Маяковського, а також магістраль на вулиці Тимофіївській.

Щодо поточного ремонту - на вулиці Сергія Зулінського полагодили дві ділянки тротуару. Перша - від будинку №23 до тролейбусної зупинки біля Центру професійно-технічної освіти №1, а друга - від перехрестя з вулицею Київською до зупинки "Зоопарк".

Цього року провели й ремонт ділянки тротуару на вулиці Ширшова, де заасфальтували 200 квадратних метрів - від перехрестя з вулицею Академіка Янгеля в напрямку до вулиці Стеценка. Зокрема, полагодили близько 220 погонних метрів дорожнього полотна на вулиці Матроса Кішки.

Нагадаємо, у селі Агрономічне ремонтують центральну дорогу. Загальна протяжність ділянки близько 500 метрів.