У вінницькому дитсадку №43 облаштували спортивний майданчик (Фото)

Vinbazar.com

У Вінниці на території дитсадка №43 облаштували спортивний майданчик. Відтепер вихованці закладу зможуть займатися мініфутболом, настільним тенісом, баскетболом та гандболом.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Спортивний майданчик вінницького дитсадка №43, що розташований на вулиці Чехова, 12, став другим мультифункціональним майданчиком, який цьогоріч збудували на території дошкільних установ. Територію обладнали гімнастичними снарядами, спеціально розробленими для дітей дошкільного віку, а також ворота зі щитом для мініфутболу та гандболу, тенісний стіл, сітку для хокейних воріт тощо. Також встановили лавки та додаткове освітлення.

“Ми створюємо умови, які спонукатимуть малечу до активності. Тому і ми будуємо спортивну інфраструктуру на території дитсадків. Цього року обладнали сучасні майданчики у двох закладах. Адже бути в русі - це не лише про фізичне здоров’я, а q психологічне. Дуже важливо, щоб наші починання підтримували і батьки. Фізкультура має стати невід’ємною частиною життя вінничан. А ми і далі будемо розширювати мережу локацій для активності - як для дітей, так і дорослих”, — зазначив вінницький міський голова Сергій Моргунов.