Вразив математичними здібностями: Хлопець з Козятина потрапив на телешоу "Україна має талант"

depo.ua

Хлопець з Козятина Антон Васалатій пройшов до телепроєкту "Україна має талант". Підліток вразив суддів своїми унікальними здібностями з математики. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

"Я беру участь в різнопланових олімпіадах і математичних конкурсах. Три рази представляв Вінницьку область на Чемпіонаті України з основ рахунку. Це набір тренажерів для усного рахунку, де комп’ютер генерує приклади. На екрані є цифри від нуля до дев’яти, де ви просто "клацаєте" мишкою і вводите відповідь", — розповів хлопець.

За словами 15-річного підлітка, він прийшов на телепроєкт, щоб популяризувати математику, як науку. Коли юнак вийшов на сцену, то зазначив, що рахуватиме усно. На моніторі набирали випадкові приклади, на які він давав точну відповідь протягом кількох секунд. У процесі підліток складав й кубик-рубик.

"Математика мені подобається тим, що це не просто наука, яка існує лише на папері. Математика - це все, що оточує нас, починаючи від єгипетських пірамід, закінчуючи квіткою. В квітці кількість пелюсток рівна сумі кількості пелюсток в попередніх рядах. Однак пояснити це доволі важко. Люблю навчатись і пізнавати щось нове", — додав юнак.

Хлопець отримав чотири "Так", завдяки чому пройшов до телепроєкту.

Нагадаємо, у Вінниці з'явиться дитяча майстерня для творчості та 3-D друку. Проєкт став одним із переможців конкурсу "Бюджет громадських ініціатив".