На Вінниччині відкрили поліцейську станцію, яка обслуговуватиме десять населених пунктів

UA: Cуспільне мовлення

У селі Кордишівка Козятинської територіальної громади відкрили поліцейську станцію. Це вже 36-та станція, яка запрацювала на Вінниччині. Про це інформує пресслужба Вінницької ОДА.

Нова поліцейська станція обслуговуватиме десять населених пунктів.

За словами голови Вінницької ОДА Сергія Борзова, Вінниччина одна з перших в Україні почала розбудовувати поліцейські станції, підписавши меморандум з усіма громадами регіону.

"Програма "Поліцейський офіцер громади" покликана налагодити комунікацію між громадою, її людьми і владою. Будьте дипломатами, адже поліцейський офіцер громади має знати людей, що живуть на підпорядкованій йому території, часто комунікувати з ними, аби розуміти проблеми і працювати більше на попередження правопорушень, а не на боротьбу із їх наслідками", – зазначив Сергій Борзов.

Також поліцейським офіцерам Шаргородської, Крижопільської, Шпиківської та Іллінецької громад вручили ключі від п’яти нових службових автомобілів Renault Duster.

У новій поліцейській станції працюватиме старший лейтенант поліції Олександр Журавльов. Каже, поліцейська станція на території громади – це новий крок у роботі поліції.

"Я проживаю на території цієї громади, знаю багатьох жителів, тож мені довіряють, звертаються за допомогою. На поліцейській станції створено умови для комфортної роботи: є комп’ютер, принтер, усе необхідне технічне оснащення, сейф для зберігання зброї, а також наявна кімната відпочинку", – розповів Олександр Журавльов.

Старший лейтенант служить в поліції вже 10 років. Раніше працював у патрульній поліції, зацікавився проєктом "Поліцейський офіцер громади", пройшов відбір та тримісячне навчання.

Довідка

Поліцейський офіцер громади — офіцер Національної поліції України, який живе та працює у певній територіальній громаді. Його головні завдання — забезпечувати порядок і запобігати правопорушенням і злочинам у межах своєї територіальної громади.

Читайте також

На Вінниччині поліцейські офіцери громади отримали ключі від службових авто