«НЕЗЛАМНА»: казкове перевтілення проходять мами особливих діток

iVin

Ідея проєкту полягає в тому, щоб перевтілити жінок із важкими долями у справжніх королев краси. Як за допомогою нових образів, психологів, візажистів та перукарів героїні можуть змінити своє життя. 8 вінничанок взяли участь у благодійному проєкті «Незламна», повідомляє Інформаційна Вінниччина.

Проєкт організувала вінницька волонтерка Марина Бондаренко. Протягом декількох місяців із жінками працюють психологи, візажисти, перукарі та стилісти.

«Ідея благодійного проєкту полягає в тому, щоб розкрити жіночність закомплексованих учасниць. Кожна з них — це в першу чергу мама. Мама «особливої» дитини. На їхню долю випало багато випробовань. Тому моя мета — допомогти їм всі випробовування пройти із гордо піднятою головою», — розповідає Марина Бондаренко.

За словами організаторки, наше суспільство не готове визнавати «особливих» діток. Це дуже впливає на їхніх матусь. Тож основна мета — це підтримати жінок, які стали «особливими» матусями. Допомогти відкрити свою внутрішню силу, збагатитись духовно та покращити свою зовнішністьx.

«Сильна, вольова, вперта, саме такими деякі з нас повинні бути, з огляду на важкі життєві обставини. Не тому, що вони так хочуть, а тому, що по-іншому не можуть.

Дуже важко бачити посмішку крізь сльози, дивитись в очі мамі, яка віддає все, аби покращити життя своєму малюку, та назавжди забуває про себе. Тож ми зробимо все, щоб по-справжньому змінити життя таких жінок», — каже Марина.

Як розповідає організаторка, участь в проєкті беруть вісім жінок. Наразі вже пройдені етапи внутрішньго перевтілення. Тепер на них чекають візажисти та стилісти — зовнішнє перевтілення.

«Для того, щоб проєкт «Незламна» був по- справжньому благодійний, я залучила бізнес партнерів. Всі заходи фінансуються ними. Окрім того, ми співпрацюємо із майстрами сфери краси. Наші учасниці отримають ще багато чого приємного у подарунки», — запевнила організаторка.

Жінка також зізналась, що готує «Гала-вечір» для учасниць. Захід відбудеться в кінці грудня, звісно, із дотриманням всіх карантинних обмежень.

Нагадаємо, ромські традиції та українська культура: творче подружжя - стало душею Іванівської громади.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

Фото надані організаторкою Мариною Бондаренко.