У Вінниці організація переселенців створила "банк одягу" і запрошує долучитися до благодійності

depo.ua

У Вінниці в центрі на базі організації переселенців "Спільна справа" діє банк одягу і взуття. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Місто над Бугом".

Як розповіла керівниця організації Тетяна Тришина, спочатку це був невеликий пункт прийому речей для переселенців з Донбасу. Коли речей стало більше, для їх зберігання облаштували велике підвальне приміщення.

Центр діє на Замостянській, 7. Тепер одяг розподіляється не тільки серед родин переселенців, його віддають усім, хто має в цьому потребу: дітям-сиротам, багатодітним родинам, пацієнтам психоневрологічної лікарні.

У громадській організації закликають: якщо маєте одяг чи взуття, який не носите, принесіть його на склад центру за адресою Замостянська, 7; якщо потребуєте одягу чи інших речей, теж можете звернутися до центру, де отримаєте все необхідне. Час роботи центру: вівторок та четвер з 11:30 до 16:00.

Нагадаємо, у селі Стіна Тульчинського району виготовляють традиційні українські ткані доріжки із відходів швейного виробництва і вживаного одягу. За словами засновника проекту голови ГО "Наше Поділля" Юрія Степанця, ідея налагодити екологічно спрямоване виробництво виникла давно, відколи організація працює над проблемами безпечної утилізації побутових відходів.