Козятинська громада отримала два медичних автомобіля завдяки конкурсу “Комфортні громади”

Вінниця Сьогодні

Цьогоріч Козятинському міському центру первинної медико-санітарної допомоги вдалося виграти аж 2 проекти. Завдяки цьому медзаклад отримав 2 оснащені автомобілі Renault Daster.

Зазначений центру первинної медико-санітарної допомоги переміг у двох проектах: мініпроект зі створення контакт-центру за фінансової підтримки Проекту USAID;

проект «Лікар поруч з пацієнтом» у конкурсі обласної Ради «Комфортні громади» Так, в рамках конкурсу «Комфортні громади» центр отримав фінансування на проект на загальну суму 1,2 млн грн, з яких з обласного бюджету – 340 000 грн., з бюджету Козятинської територіальної громади – понад 795 тис. грн., від організацій-партнерів – 30 000 грн. За ці кошти були придбані два автомобілі, оснащені портативними електрокардіографами та сумками з медикаментами й лікарськими засобами.

Нагадаємо: за пропозицією фракції “Української Стратегії Гройсмана” Вінницька обласна рада цьогоріч виділа для реалізацію проєктів-переможців конкурсу “Комфортні громади” ₴20 млн. Наступного року цю суму буде подвоєно – до ₴40 млн.