У Вінниці відбудеться міжнародний конкурс духової музики

depo.ua

Завтра, 26 листопада, у Вінниці розпочинається V Міжнародний конкурс духової музики "VIN VENTI". Захід відбудеться у змішаному форматі: онлайн та офлайн. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницьку міську раду.

Учасники конкурсу демонструватимуть майстерність гри на дерев'яних та мідних духових інструментах. Усі охочі зможуть переглянути відео заходів на YouTube каналі конкурсу "VIN VENTI".

"Хоча конкурс ще зовсім молодий, але він вже має свої традиції та шанувальників. Професійна робота оргкомітету та членів журі, а також призовий фонд, майстер-класи, і концерти надали проєкту престижності на теренах нашої держави", - розповів директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

У конкурсі візьмуть участь солісти-інструменталісти, які грають на дерев'яних духових та мідних духових інструментах. Вони навчаються у мистецьких школах, школах-інтернатах та спеціалізованих мистецьких навчальних закладах усіх рівнів акредитації.

Оціннюватимуть учасників провідні педагоги та музиканти України, Польщі і Франції. Призові місця розприділятимуть за інструментами. Сума Гран-Прі - п'ять тисяч гривень.

Нагадаємо, у Вінниці кілька днів фестивалили лялькарі. На захід завітали учасники із різних країн світу.