Відбулося перше в 2022 році засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

Вінницька облрада

11 січня Галина Якубович провела засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач, директори комунальних некомерційних підприємств обласної Ради медичного спрямування.

Члени комісії розглянули та погодили проєкти фінансових планів комунальних підприємств на 2022 рік:

– Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова;

– Северинівської лікарні відновного лікування;

– Вінницького обласного медичного центру реабілітації дітей.

Депутати розглянули та погодили листи щодо спрямування залишку коштів, який склався на початок 2022 року, на поточні видатки, закупівлю обладнання та захищені статті:

– Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні – 6,2 млн грн;

– Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова – понад 13 млн грн;

– Вінницького обласного центру служби крові – 848,2 тис. грн;

– Територіального медичного об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» – 52 млн грн;

– Подільського регіонального центру онкології – понад 16 млн грн;

– Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенка – 13,3 млн грн;

– Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату – 2,1 млн грн;

– Хмільницької обласної лікарні відновного лікування щодо погодження використання фонду розвитку – 2,4 млн грн.

– Вінницького обласного клінічного фтизіопульмонологічного центру – 10,9 млн грн;

– Печерської обласної лікарні відновного лікування – 815,9 тис. грн.

– В рамках першого засідання в 2022 році постійна комісія з питань економіки, фінансів та бюджету практично завершила розгляд фінансових планів підприємств охорони здоров’я на 2022 рік. Із 26 підприємств 25 працюватимуть за новими фінансовими планами. Це і є показник системності підходу до вирішення завдань, які стоять перед медичними закладами. Адже фінансовий документ чітко передбачає спрямування фінансового ресурсу на різні напрями діяльності. Фінансовий план дає можливість у поточному часі керівнику установи оцінювати ефективність прийняття управлінських рішень, – прокоментував перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон.

Після розгляду проєктів уточнених фінансових планів комунальних підприємств на 2021 рік члени комісії відхилили їхнє затвердження, відповідно до Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.