У Вінниці встановили ще одну камеру автофіксації порушень правил дорожнього руху

UA: Cуспільне мовлення

На вулиці Пирогова у Вінниці встановили комплекс автоматичної фіксації порушень водіями правил дорожнього руху. Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради. Система фіксує перевищення швидкості руху та номерні знаки автомобілів порушників.

У вересні виконком Вінницької міської ради ухвалив рішення дозволити впровадити у роботу комплекси автоматичної фото/відеофіксації правопорушень на території громади.

За словами заступника директора департаменту інформаційних технологій Віталія Сташко, спочатку камери встановили за адресами: вул. Київська, 65, вул. Київська, 126, вул. Келецька, 30 та просп. Юності, 46. Під час новорічних свят з'явився ще одна відеокамера – на вулиці Пирогова біля перехрестя з вул. Данила Галицького.

"Протягом тижня відбувалось тестування, зараз триває процес сертифікації. Очікуємо, що наприкінці місяця комплекс буде запущений в роботу", – зазначив Віталій Сташко.

надала патрульна поліція, їх закупили за державні кошти. А монтаж забезпечило міське комунальне підприємство "Вінницький інформаційний центр".

Читайте також

Вінничанин просить облаштувати пішохідну доріжку до Літнього театру З України депортували іноземців, що навчалися у вінницькому університеті