Вінничан запрошують до участі в VІІ-му Міжнародному пісенному фестивалі-конкурсі «Золотий птах»

Вінниця FM

VinCulture Code запрошує обдаровану молодь до участі в VІІ-му Міжнародному пісенному фестивалі-конкурсі «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами . Про це повідомляє VinCulture Code. Захід відбудеться у м. Вінниця 15-16 квітня. Пісенний Фестиваль-конкурс проводиться щорічно з метою створення платформи для реалізації пісенних талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями, сприяння їх самоствердженню та інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до дітей та молоді з фізичними вадами. Фестиваль-конкурс проводиться у межах таких вікових категорій: 1 вікова категорія (до 10 учасників) – від 10 до 15 років;

2 вікова категорія (до 10 учасників)– від 16 до 23 років. Етапи проведення Фестивалю-конкурсу: І-ий – прийом заявок-анкет – з 25 грудня 2021 року по 15 березня 2022 року.

ІІ-ий – відбірковий – з 15 березня 2022 року по 24 березня 2022 року. Організаторами Фестивалю-конкурсу виступають Громадська Організація «Центр «Культурна стратегія – XXІ»», торгова марка «RUTA», КЦ «Галерея – XXІ», РЦСМ «Арт Шик», Департамент культури Вінницької міської ради, Управління культури та креативних індустрій Вінницької ОДА. Іноземний партнер Фестивалю-конкурсу – Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PROOMNIBUS» (республіка Польща). Більш детальну інформацію та умови конкурсу можна дізнатись за посиланням http://gokult.com.ua/.