На Вінниччині визначено об’єкти, які планують будувати або реконструювати у 2022 році

depo.ua

Учора,11 січня, регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році, підтримала 14 проєктів Вінницької області на 2022 рік. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької ОДА.

Загальна сума фінансування проєктів – 152,8 млн грн. 11 з цих проєктів за кошти ДФРР планують реалізовувати у 2022 році. Торік таких об’єктів було вісім.

Голова ОДА Сергій Борзов зауважив, що першочергово до переліку вносять перехідні проєкти з минулих років і проєкти, які відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку на період 2021-2027 роки. Зокрема шість нових проєктів, згідно з рейтинговою оцінкою за відповідними технічними завданнями (реконструкція стадіону в м. Бар, будівництво спорткомплексу в селищі Оратів; капітальний ремонт дитсадка в м. Могилів-Подільський, будівництво дошкільного закладу в с. Павлівка; реконструкція закладів освіти в селищі Крижопіль і селі Борівка) і вісім перехідних проєктів (реконструкція будівлі інноваційно-технологічного парку в м. Вінниці, спального корпусу Хмільницької фізлікарні, закладу оздоровлення та відпочинку "Подільська казка" в с. Ободівка, двох дошкільних навчальних закладів у Вінниці й Сутисках, приміщень під концертну залу у Вінниці, благоустрій частини території Палацу Потоцьких у м. Тульчині та будівництво спортивної споруди в м. Гнівані).

"Попереду – затвердження вінницьких об’єктів на комісії Мінреогіону", – повідомив Борзов.

Нагадаємо, музично-драматичний театр імені Садовського у Вінниці і Палац Потоцьких в Тульчині внесено до програми "Велика реставрація", хоч це сталося й не з першої спроби. У травні цього року в списку не було жодного об’єкта області, хоча на затвердження подавали шість "точок". Зокрема, Вінницька ОДА хотіла залучити державні кошти на реставрацію Палацу Потоцьких у Тульчині, садиби XVI століття у Мурованих Курилівцях, садиби фон Мекк у Браїлові, палацу Грохольських-Можайських у Вороновиці, музею-садиби Миколи Пирогова й театру імені Садовського у Вінниці. Зрештою пощастило двом будівлям.