Юний вінничанин виборов чотири гран-прі у музичних конкурсах

depo.ua

Хлопець з Вінниці отримав чотири гран-прі за участь у музичних конкурсах. Усі нагороди він виборов за місяць - протягом грудня 2021 року. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницьку міську раду.

Владислав Левицький - учень Вінницької дитячої музичної школи №2. Він отримав перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Хлопець вісім років грає на баяні, де за цей час встиг взяти участь у більш ніж 200 конкурсах. За високі досягнення у навчанні вінничан отримує стипендію від міськради.

За грудень юний музикант отримав гран-прі у міжнародному фестивалі "Зимова казка" у Харкові та міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів "Зірковий Миколай" у Дніпрі. Крім того, виборов перемогу й у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Золоті таланти України" і фестивалі-конкурсі "Найяскравіші таланти 2021", які відбулися у Києві.

Нині хлопець мріє вступити до Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М. Д. Леонтовича. У майбутньому планує стати відомим музикантом і створити власний гурт.

Нагадаємо, вінничанин виборов "золото" на Чемпіонаті України з плавання. За перемогу боролися 350 плавців з усієї країни.