Штормове попередження: на Вінниччині очікується сильний вітер та ожеледиця

24 Вінниця

В Україні прогнозують стихійні метеорологічні явища на 14-15 січня. Можливі сильні пориви вітру та ожеледиця, що може призвести до складних погодних наслідків. Погіршення погоди слід очікувати й на Вінниччині.

Про це повідомляють в Українському гідрометеорологічному центрі.

Протягом 14-15 січня можливі пориви вітру сягатимуть до 15-20 м/с. На дорогах, крім півдня, утвориться ожеледиця. Оголошено ІІ рівень небезпечності – помаранчевий.

“14-го січня у більшості областей пануватиме сильний західний та північно-західний вітер зі штормовими поривами до 15-22, а місцями й до 25-27 метрів за секунду. Очікуються опади у вигляді мокрого снігу з переходом у дощ. Проте вдень, нагадую, повсюди потепліє. Сильний вітер нівелюватиме потепління, тому завтра, вибираючись щедрувати, обов’язково тепло одягайтеся та ретельно підберіть взуття, щоб ноги не промокали, а також візьміть щільний шалик і шапку”, – розповіла українська синоптикиняНаталка Діденко.

Найближчої ночі ще поморозить східну частину країни – від 8 до 14 градусів морозу, а у центральних областях вночі очікується від -3 до -8 градусів.