На Вінниччині одружилася пара прикордонників

Новини Вінниці

Днями у Могилеві-Подільському народилась нова сім’я прикордонників. Вікторія – молодший лейтенант, її обранець Тарас – повернувшись з початком війни із-за кордону, мобілізувався до лав ДПСУ. Пара разом вже майже сім років. Обмінявшись обручками, вони пообіцяли одне одному стати опорою, та підтримкою, вірним другом, з яким не страшні будь-які випробування.

Про це повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.

«Ми один одного кохаємо понад усе, тому ще минулого року вирішили, що цьогоріч восени справимо весілля. Але війна внесла свої корективи і ще сильніше загартувала наше почуття»,- зазначає Тарас.

І хоч не про таке весілля вони мріяли, у них ще все попереду – святкування і довге спільне життя у міцній сім’ї та мирній Україні. Замість «медового» місяця у закоханих був лише один «медовий» день. Решта приємних моментів, переконані молодята, – після перемоги.

«Вітаємо молодят! Промовивши заповітні «так» одне одному, вони створили люблячу і вірну сім’ю. Сім’ю, яка пройде усі випробування і стане тільки міцнішою у мирний час. Нехай допоможуть вам Бог, віра та сила духу!

Все буде Україна!», – йдеться у привітанні прикордонного загону.