У Вінниці попрощалися із загиблим захисником України Богданом Кокошком. ФОТО

Veжа

Напередодні, 10 травня, у Вінниці відбулась церемонія прощання з українським воїном, вінничанином Богданом Кокошком. У Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулося заупокійне богослужіння. Поховали бійця на міському кладовищі у Сабарові.

Про це йдеться на сайті Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

– Перед початком богослужіння чимала кількість вінничан вишукувалися біля Спасо-Преображенського собору, аби зустріти Героя. Люди ставали на коліна, щоб таким чином вшанувати пам’ять та подвиг українського воїна, – кажуть в єпархії.

Про загиблого захисника відомо, що він народився та виріс у Вінниці. Навчався у школі №1. Отримав вищу юридичну освіту. Свого часу служив у лавах калинівського полку спеціального призначення “Ягуар”. У 2014 році Богдана Кокошка мобілізували. Після повернення вінничанин отримав медаль “Учасник АТО”.

Нагадаємо, напередодні у Вінниці також відбулась церемонія прощання із загиблим в боях на Донеччині Віталієм Олійником. Окрім того, вчора також стало відомо про смерть Василя Ільчука з Вінниччини, який загинув у боях в районі острову Зміїний.

Фото – orthodox.vinnica.ua Читайте також:

У Вінниці попрощались із загиблим захисником Віталієм Олійником. ФОТО Читайте також:

У боях в районі острову Зміїний загинув Василь Ільчук з Вінниччини Читайте також:

Російсько-українська війна – 11 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)