Вінницький Центр технічної творчості відвідують діти з усієї України

Новини Вінниці

Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді почав співпрацю с міжнародною дитячою організацією «UNICEF» у Вінницькій області.

Про це повідомили в Вінницькому обласному центрі технічної творчості.

У різних куточках Вінниці є локації, де педагоги центру проводять майстер-класи дітям. Серед них бісероплетіння, спортивне орієнтування, спортивна радіопеленгація тощо. Цікаво не лише дітям, але і їх батькам, і це чудова нагода провести час разом. У Вишенському парку біля озера сім’ї з задоволенням проходять квести.

До того ж педагоги закладу залучають до занять технічною творчістю внутрішньопереміщених дітей. У гуртках «Ракетомоделювання», «Сувенірна крамничка», «Тістопластика», за заявами батьків працює 15 дітей з Маріуполя, Київської Чернігівської, Харківської областей.

Вдалося організувати систематичну співпрацю з Центром профтехосвіти №1, Вищим профтехучилищем №11, загальноосвітньою школою №9. У закладах проживають сім’ї з дітьми різного віку.

У кожному з них двічі на тиждень проводять заняття і майстер-класи з бісероплетіння, паперопластики, початково-технічного моделювання, спортивного орієнтування, спортивної радіопеленгації, астрономії.