У Вінниці створять центр підтримки маріупольців

Місто над Бугом

Тут допомагатимуть людям, які евакуювались зі зруйнованого рашистами міста. Як пише на своїй сторінці міський голова Вінниці Сергій Моргунов, поговорили з мером Маріуполя Вадимом Бойченком щодо якнайшвидшої організації роботи хабу. Делегація Маріупольського міської ради спеціально приїхала до Вінниці налагодити процес.

Наша команда докладе усіх зусиль для реалізації цього спільного проєкту. Зараз на Вінниччині живе майже 10 тисяч переселенців з Маріуполя, які втратили практично все. З них у Вінниці офіційно зареєстровано 1672 ВПО, - зазначив мер Вінниці.

Зазначається, що гуманітарно-інформаційний хаб «Я – Маріуполь» вже відкрили у Дніпрі та Запоріжжі. Наразі у Вінниці разом з маріупольськими колегами визначаються з місцем розміщення офісу.У вінницькому центрі також надаватимуть психологічну, гуманітарну, юридичну та соціальну підтримку, допоможуть влаштуватися на роботу та знайти зниклих безвісти рідних та знайомих. Передбачена і дитяча кімната. Водночас у Вінниці з Маріуполем склалась не просто гарна співпраця, а справжні дружні взаємини.

Ми залишались на зв’язку з Вадимом Бойченком з перших днів війни. Росіяни перетворили красиве сучасне місто на попелище. Але маріупольці не самі. Громади сильні у єдності. Ми разом! А значить - переможемо і відбудуємо рідну країну, - підсумував Сергій Моргунов.