Вінницькі діти-музиканти виступлять у шести містах Польщі з благодійними концертами

Місто над Бугом

Як інформують на сайті міської ради, вінницькі музичні гурти прославляють Україну на культурному фронті. Так юні музиканти віком від 11 до 14 років, вже виступили у місті Кельце та Єнджеюв, Польща. Попереду ще 5 концертів у різних містах країни.

Музиканти представлять спільну програму "Ні війні. Діти за мир в Україні". Тур організували за підтримки Вінницької міської ради та керівництва міста Кельце, Польща.

"Діти задоволені, що можуть нарешті показати себе. Вони скучили за публікою та виступами наживо. Такі концерти допомагають і дають натхнення не тільки глядачам, а й маленьким артистам. Вони співають українські пісні та світові хіти", - повідомляє директор Міського Палацу мистецтв "Зоря" Євген Майданик.

Гурт "Contrabass" виконував в основному кавер-версії відомих рок-хітів. Гурт "Зоряна мрія" співав пісні українською, англійською, французькою, польською мовами.

"Своєю творчістю хлопчики та дівчатка пропагують мир в Україні та світі. І показують наскільки творчі та талановиті люди у нас. Дякуємо дружній Польщі та владі міста Кельце, за такий теплий прийом дітей-музикантів", - наголошує директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.