П’ять тонн гуманітарної допомоги надійшло для переселенців у Вінницю (Фото)

Vinbazar.com

У Вінницю надійшло п’ять тонн гуманітарної допомоги для переселенців від Міжнародної благодійної організації Medаіr. Вантаж розподілять між транзитними центрами розміщення біженців.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

“На базі наших п’яти загальноосвітніх закладів на сьогодні проживають понад 1400 внутрішньо переміщених осіб, тому ми намагаємося забезпечити їх найнеобхіднішим. У вантажі засоби гігієни, пральні порошки, миючі засоби, кухонні набори, комплекти постільної білизни, ковдри, розкладачки тощо. Наразі ми отримали перший транш. Також нам обіцяють допомогу в придбанні техніки, яка нам так необхідна для Центрів колективного розміщення внутрішньопереміщених осіб. А саме: саме пральні машини, мікрохвильовки, сушарки та іншу техніку”, - директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Наразі представництво реалізовує два проєкти з ремонту в гуртожитках, де розмістили людей, які знайшли прихисток у Вінниці. Нині чекають на затвердження й інших заявок.

“Перший проєкт - це гуртожиток Вінницького технічного коледжу за адресою проспект Юності, 4, де зараз проживають 188 переселенців. Там незабаром завершимо капітальний ремонт у трьох санвузлах з облаштуванням нових труб, сантехніки, стін і підлоги. Другий наш проєкт більш масштабний. Його основною метою є забезпечення гуртожитків професійно-технічних закладів, які зараз стали прихистками для ВПО, усім необхідним для комфортного перебування. Йдеться про ліжка, матраци, ковдри, пральні машини, бойлери, туалети, душові, крани, холодильники тощо. Триває процес закупівель”, - додала координаторка Вінницького офісу Medair Алла Студілко.

Міжнародна благодійна організація працює вже понад 20 років і надає гумдопомогу саме у зонах військових конфліктів. Medair є однією з перших, яка зреагувала на ситуацію в Україні та почала організовувати допомогу з польського міста Жешув.