У Вінниці німецький художник організував благодійну мистецьку акцію

ВІТА ТБ

Сьогодні, 13 травня, на площі Європейській відбувся мистецький майстер-клас на підтримку України для маленьких вінничан та вимушених переселенців. Організатором заходу став відомий митець з Німеччини Алан Меєр.

Алан Меєр - німецький живописець, який неодноразово проводив подібні акції на Донбасі. Картини після завершення перевозив за кордон та виставляв на благодійних аукціонах, а кошти передавав на потреби українських бійців. Цього разу планує зробити те ж.

Я відкрив для себе Україну після Помаранчевої революції. Вивчив українську мову і сьогодні у Вінниці запропонував всім охочим доєднатись до акції створення живописних полотен, - розповідає Алан Меєр.

Акція відбулася просто неба, в ній взяло участь понад 30 діток. Такого формату захід відбувся вперше, адже він об'єднав і митців Вінниці, і маленьких переселенців, і вінничан. Малеча із задоволенням долучилась до творчого процесу - всі були зайняті створенням власних шедеврів.

Для свого малюнку я вибрала зелений колір, спочатку намалювала дерева, бо дуже хочу, щоб моя земля була квітуча, і поруч маркером написала: "Все буде Україна", адже я чекаю нашої перемоги і дуже хочу повернутися до свого дому, - каже восьмирічна Маргарита з Луганська.

Усі картини будуть виставлені на благодійному аукціоні, який в Берліні проведе організація "Heart for Ukraine", а зібрані кошти підуть на підтримку українців у боротьбі проти російської окупації.

Зробимо все, що в наших силах, бо перемога залежить від кожного з нас, - додає Алан Меєр.

Нагадаємо, вчінницькі художники об'єднали свої таланти заради українських захисників. Полотна місцевих майстрів стали лотами на благодійному аукціоні.