Німецький художник організував мистецьку акцію у Вінниці (Фото)

Vinbazar.com

Сьогодні, 13 травня, у Вінниці на площі Європейській пройшов мистецький майстер-клас на підтримку України для юних містян та переселенців. Організував захід відомий митець з Німеччини Алан Меєр.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Алан Меєр - німецький живописець, який неодноразово проводив подібні акції на Донбасі. Картини після завершення митець перевозив за кордон та виставляв на благодійних аукціонах, а кошти передавав на потреби українських бійців. Цього разу планує зробити так само.

“Я відкрив для себе Україну після Помаранчевої революції. Вивчив українську мову і сьогодні у Вінниці запропонував всім охочим долучитися до акції створення живописних полотен”, - розповів Алан Меєр.

Акція відбулася просто неба, до якої долучилися більше 30 діток. Захід такого формату відбувся вперше, адже він об’єднав як митців Вінниці, так і маленьких переселенців та містян. Малеча із задоволенням долучилася до творчого процесу - всі були зайняті створенням власних шедеврів.

Усі картини будуть виставлені на благодійному аукціоні, який в Берліні проведе організація “Heart for Ukraine”. Зібрані кошти підуть на підтримку українців у боротьбі проти російської окупації.