Японія випустила на волю вісім чубатих ібісів, які вважалися зниклими
У Японії вперше за кілька десятиліть випустили в дику природу вісім чубатих ібісів. Птахів, які зникли у країні ще в минулому столітті. Про це пише
Читати докладніше
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET