У США починають глобальну “перебудову” військ: що зміниться

Збройним силам США дозволять списати застарілу техніку та запустити масштабну програму з відновлення наявного озброєння.

Про це пише портал military.com.

Повідомляється, в оборонному бюджеті США на 2022 передбачено масове списання застарілої воєнної техніки та запуск масштабної програми з відновлення наявного озброєння, замість закупівлі нового.

Зазначається, ще одним важливим напрямком стали програми інвестицій в нові розробки.

Водночас 2022 фінансовий рік для американських збройних сил буде початком низки масштабних програм переозброєння, а також відновлення наявної на озброєнні техніки.

ВВС США мають намір відправити на зберігання 201 літак. Серед них 42 штурмовики A-10 Thunderbolt II, 48 винищувачів F-15C / D Eagle і 47 F-16 Fighting Falcon.

ВМС збираються розлучитися з 15 кораблями, серед яких сім крейсерів, а закупити лише вісім. У сухопутних військах планується скорочення закупівлі боєприпасів і нової стрілецької зброї, у зв’язку з переходом на новий калібр в рамках програми Next Generation Squad Weapon (NGSW).

Адміністрація президента США Джо Байдена запросила оборонний бюджет у розмірі 752 млрд доларів. З цієї суми запит безпосередньо Міністерства оборони становить 715 млрд доларів, (зростання на 11 млрд доларів відповідає рівню інфляції).

У 2022 році на закупівлі нового озброєння передбачено на 8 млрд доларів менше, ніж в бюджеті на поточний рік. При цьому 5,1 млрд доларів планується виділити на так звану “Тихоокеанську ініціативу стримування”, об’єктом якої є Китай.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.