Блінкен візьме участь у переговорах Байдена та Путіна у Женеві

Державний секретар Ентоні Блінкен супроводжуватиме президента США Джо Байдена під час його поїздки до Європи. Про це пише УНН з посиланням на сайт Держдепу.

Деталі

Державний секретар Ентоні Блінкен супроводжуватиме президента Джо Байдена під час червневої подорожі до Великої Британії, Бельгії та Швейцарії.

10-12 червня секретар візьме участь у двосторонніх переговорах американського президента навколо зустрічі G7 у Корнуолі. Потім він буде супроводжувати президента на саміті НАТО 14 червня та саміті США-ЄС 15 червня, обидва в Брюсселі.

Блінкен візьме участь у двосторонній зустрічі президента Байдена з президентом РФ Володимиром Путіним у Женеві.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що під час зустрічі з американським президентом Джо Байденом, основний акцент буде зроблений на врегулювання двосторонніх відносин. За словами Путіна, відносини двох держав знаходяться на “надзвичайно низькому рівні”.

При цьому, Вашингтон не сподівається, що зустріч президентів у Женеві дозволить вирішити всі наявні між країнами проблеми.

Контекст

25 травня Кремль і Білий дім зробили офіційний анонс саміту президентів США Джо Байдена і Росії Володимира Путіна в Женеві, 16 червня.

Швейцарія відкрила акредитацію на саміт Байдена і Путіна.