Біля берегів Норвегії знайшли тіло дитини, яка загинула у Ла-Манші у 2020 році

На початку 2021 року на узбережжі Норвегії виявили тіло 15-місячної дитини. Тепер місцеві правоохоронці повідомили, що це курдсько-іранський хлопчик, який загинув у жовтні 2020-го під час спроби перетнути Ла-Манш з чотирма членами родини.

Про це повідомляє BBC.

Хлопчик на ім’я Артін та члени його родини зигинули 27 жовтня, коли човен, у якому вони намагалися потрапити з Франції до Великої Британії, затонув. Натомість іншим 15 мігрантам вдалося вижити. Після цього французька прокуратура розпочала розслідування цього інциденту.

Тіло хлопчика знайшли 1 січня на південно-західному березі Норвегії. Після аналізу ДНК з’ясувалося, що це Артін. Тоді ж правоохоронці повідомили про це родину загиблого.

У поліції пояснили, що за весь цей час ніхто не звертався до них щодо цієї дитини. Тепер останки дитини відправлять в Іран для поховання.

На Близькому Сході проживають приблизно 30-40 мільйонів курдів — це одна з найбільших етнічних груп в регіоні. Однак у них ніколи не було стабільного державного утворення. Крім того, іранську владу звинувачують в політичних та економічних переслідувань курдів, через що вони часто вдаються до еміграції.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.