У мережі з’явився закадровий фрагмент “інтерв'ю” з Протасевичем про “сироватку правди КДБ”. Відео

Білоруський телеканал “ОНТ” показав новий фрагмент з так званого “інтерв’ю” з опозиційним журналістом та блогером Романа Протасевича. У ньому він сміється та жартує про “сироватку правди від КДБ”.

Відповідний матеріал з’явився на сайті телеканалу.

У новому відеофрагменті Протасевич разом із журналістом Маратом Марковим роблять перерву, щоб попити води. Останній робить зауваження операторам, щоб вони не вимикали камери.

“А то скажуть потім, що Роману підмішали що-небудь. Обпоїли”, — сказав Марков.

“Та ні, ви що, мені ж ще в КДБ сироватку правди колють”, — пожартував та посміявся у відповідь Протасевич.

У матеріалі співробітники білоруського каналу заявили, що є безліч версій про появу бесіди з блогером та звинуватили інші ЗМІ у тому, що вони “заплутали прихильників брехнею”.

“І ось виходить інтерв'ю, де недурний і талановитий Протасевич, щоправда, ображений і розчарований в опозиції, якому, звісно ж, страшно – і швидкі лідери і блогери починають викочувати свої версії, більшість з яких зводиться до тези "Раман не мог такога сказаць!". "Ну, чаму не мог?" У нього ж є рот, і він може говорити”, — заявили пропагандисти.

Нагадаємо:

Колишній головний редактор опозиційного білоруського Telegram-каналу Nexta Роман Протасевич в "інтерв’ю" провладному білоруському телеканалу ОНТ заявив, що визнає провину за статтею про організацію масових заворушень і поважає самопроголошеного президента Лукашенка.

Грецька національна розвідувальна служба заявила, що за Романом Протасевичем упродовж декількох днів на Криті стежили спецагенти з російськими паспортами.

Верховна Рада України затвердила заяву із засудженням протиправних дій Білорусі щодо примусової посадки літака авіакомпанії Ryanair та закликала білоруську владу негайно звільнити журналіста Романа Протасевича та усіх політичних в'язнів.

Державний білоруський телеканал “ОНТ” випустив фільм-розслідування про вимушену посадку літака Ryanair, після якої затримали опозиційного блогера Романа Протасевича.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.