До Чорного моря рухається авіаносне ударне угруповання НАТО

Об’єднане ударне угруповання кораблів Військово-морських сил Великобританії, США та Нідерландів пройшла Мессінську протоку та увійшло в східну частину Середземного моря. Очолює  угруповання новітній британський авіаносець Queen Elizabeth. Як повідомляють ЗМІ, деякі з кораблів угрупування зайдуть в акваторію Чорного моря.

У склад групи входять британські есмінці  Defender та  Diamond, фрегати Kent і Richmond, есмінець ВМС США The Sullivans і нідерландський фрегат Evertsen. Групу також супроводжує ударний атомний підводний човен класу Astute Королівського флоту, оснащений крилатими ракетами Tomahawk, а також два судна постачання Fort Victoria і Tidespring.

Британський авіаносець Queen Elizabeth має у своєму розпорядженні 10 британських винищувачів п'ятого покоління F-35B та ще 10 аналогічних машин, які належать Військово-морським силам США.

В ході перебування авіаносної ударної групи в східній частині Середземного моря британський есмінець і фрегат, а також нідерландський фрегат планують на деякий час зайти в Чорне море.

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/opublikovano-pershi-foto-perekhoplennia-rosiiskoho-litaka/