Лукашенко пригрозив "завдати неприйнятного збитку противнику" (Відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країні потрібно мати власне виробництво стрілецької зброї. Про це президент-диктатор заявив, заслуховуючи доповідь про підсумки роботи та перспективи розвитку військово-промислового комплексу.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підкреслив, що його країна хоч і не збирається когось перемагати, але повинна завдати неприйнятного збитку противнику, захистити сама себе. Якщо раптом трапиться конфлікт, війна, кожна сім'я, територіальні органи повинні бути озброєні всім комплексом стрілецької зброї. І тоді ворог буде розуміти, що з Білоруссю краще не зв'язуватися, повідомляє БЕЛТА.

Лукашенко зазначив, що "сподіватися на заморського якогось дядька, що нам привезуть зброю, не варто, треба мати своє". Щоб організувати виробництво такого виду зброї, потрібно використовувати досвід Росії. Тим більше, за словами Лукашенка, Росія не проти, щоб Білорусь за їх технологіями розгортала виробництво.

ASPI news писало, що в Білорусі керівництво країни підняло тему про повернення партнерства з Україною. Також повідомлялося, що депутати Верховної Ради України підтримали постанову про неправомірність дій режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.