У Чорному морі розбився болгарський винищувач

У Чорному морі зазнав аварії винищувач ВПС Болгарії. МіГ-29 виконував тренувальні завдання в рамках навчань «Шабла 21».

На даний момент ведуться пошуки пілота, повідомляє болгарська газета «Сега» з посиланням на військове відомство республіки.

«Відразу ж почалася пошуково-рятувальна операція, яка триває й досі. У ній беруть участь сили та засоби зі складу Військово-морських сил, Спільного командування спецопераціями, Прикордонної поліції і ВПС», - йдеться в заяві оборонного відомства.

У зв'язку з інцидентом тренувальні військові маневри були припинені. Зв'язок з пілотом перервався минулої ночі. Зараз ведеться пошуково-рятувальна операція.

Раніше французькі винищувачі Rafale з авіаносця "Шарль де Голль» під час навчань умовно атакували групу тральщиків НАТО, які йшли до Одеси.

Франція і США висловили намір взяти участь в конкурентній боротьбі на поставку Повітряним силам Збройних сил України багатофункціональних винищувачів. Це питання буде серед пріоритетних на порядку денному під час візиту президента Франції Еммануеля Макрона в Україну в цьому році.

До Польщі перекинули кілька десятків американських винищувачів F15 і F16 за рішенням Європейського командування Збройних сил США в рамках навчань.